Predčasno glasovanje v torek, sredo in četrtek!

Danes, v sredo in v četrtek med 7-19h lahko že oddaš svoj glas na predčasnih volitvah!

Ne potrebuješ nikakršne predhodne prijave, s seboj moraš imeti osebni dokument.

Poišči svoje volišče za predčasno glasovanje spodaj:

VOLILNI OKRAJ OBMOČJE VOLIŠČA ZA PREDČASNO GLASOVANJE NAZIV VOLIŠČA NASLOV VOLIŠČA
1001 – Jesenice Občine Jesenice, Kranjska gora in Žirovnica Upravna enota Jesenice Cesta železarjev 6 A, 4270 Jesenice
1002 – Radovljica 1 Občini Bled in Gorje
Občini Bled in Gorje
Občini Bled in Gorje
Občina Bled Cesta svobode 13, 4260 Bled
1002 – Radovljica 1 Del občine Bohinj (v skladu z ZDVEDZ)
Del občine Bohinj (v skladu z ZDVEDZ)
Del občine Bohinj (v skladu z ZDVEDZ)
Dom Joža Ažmana Triglavska 16, 4264 Bohinjska Bistrica
1003 – Radovljica 2 Občina Radovljica Občina Radovljica Gorenjska cesta 19, 4240 Radovljica
1004 – Kranj 1 Del mestne občine Kranj (v skladu z ZDVEDZ) Mestna občina Kranj Slovenski trg 1, 4000 Kranj
1005 – Kranj 2 Del mestne občine Kranj, ki obsega območje naselij: Breg ob Savi, Čepulje, Jama, Jamnik, Javornik, del Kranj, Lavtarski Vrh, Mavčiče, Meja, Nemilje, Njivica, Planica, Podblica, Podreča, Praše, Pševo, Rakovica, Spodnja Besnica, Spodnje Bitnje, Srednje Bitnje, Sveti Jošt nad Kranjem, Šutna, Zabukovje, Zgornja Besnica, Zgornje Bitnje, Žabnica in del naselja Kranj (v skladu z ZDVEDZ) Šmartinski dom Stražišče Škofjeloška cesta 18, 4000 Kranj
1006 – Kranj 3 Občine Naklo, Cerklje na Gorenjskem, Šenčur, Jezersko, Preddvor in del mestne občine Kranj, ki obsega območje naselij: Babni Vrt, Čadovlje, Golnik, Goriče, Hrastje, Letenice, Pangršica, Povlje, Srednja vas – Goriče, Tenetiše, Trstenik, Zalog, Žablje Mestna občina Kranj Slovenski trg 1, 4000 Kranj
1007 – Tržič Občina Tržič Društvo upokojencev Tržič Trg svobode 18, 4290 Tržič
1008 – Škofja Loka 1 Občina Škofja Loka Občina Škofja Loka Mestni trg 15, 4220 Škofja Loka
1009 – Škofja Loka 2 Občina Železniki Občina Železniki Česnjica 48, 4228 Železniki
1009 – Škofja Loka 2 Občini Gorenja vas – Poljane in Žiri Občina Gorenja vas – Poljane Poljanska cesta 87, 4224 Gorenja vas
1010 – Kamnik Občini Kamnik in Komenda Občina Kamnik Glavni trg 24, 1241 Kamnik
1011 – Idrija Občini Cerkno in Idrija Upravna enota Idrija (sejna soba) Študentovska ulica 2, 5280 Idrija
2001 – Tolmin Občine Bovec, Kobarid in Tolmin Upravna enota Tolmin Tumov drevored 4, 5220 Tolmin
2002 – Piran Občina Piran Upravna enota Piran Obala 114 a, 6320 Portorož – Portorose
2003 – Izola Občina Izola Upravna enota Izola Cesta v Pregavor 3 a, 6310 Izola – Isola
2004 – Koper 1 Del mestne občine Koper, ki obsega območje naselij: del naselja Koper (v skladu z ZDVEDZ) in naselje Šalara Upravna enota Koper (dvojezično volišče) Piranska cesta 2, 6000 Koper – Capodistria
2005 – Koper 2 Občina Ankaran in del mestne občine Koper (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Koper (dvojezično volišče) Piranska cesta 2, 6000 Koper – Capodistria
2006 – Sežana Občine Divača, Hrpelje – Kozina, Komen in Sežana Stara stavba Občine Sežana Partizanska cesta 4, 6210 Sežana
2007 – Ilirska Bistrica Občina Ilirska Bistrica Dom na Vidmu Gregorčičeva cesta 2, 6250 Ilirska Bistrica
2008 – Postojna Občini Pivka in Postojna Kulturni dom Postojna (avla) Gregorčičev drevored 2 a, 6230 Postojna
2009 – Nova Gorica 1 Občine Miren-Kostanjevica, Kanal, Brda, del občine Renče – Vogrsko (v skladu z ZDVEDZ), del mestne občine Nova Gorica (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Nova Gorica Trg Edvarda Kardelja 1, 5000 Nova Gorica
2010 – Nova Gorica 2 Občina Šempeter – Vrtojba, del občine Renče – Vogrsko in del mestne občine Nova Gorica (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Nova Gorica Trg Edvarda Kardelja 1, 5000 Nova Gorica
2011 – Ajdovščina Občini Ajdovščina in Vipava Upravna enota Ajdovščina Vipavska cesta 11b, 5270 Ajdovščina
3001 – Logatec Občine Bloke, Logatec in Loška dolina Upravni center Logatec Tržaška cesta 50A, 1370 Logatec
3001 – Logatec Občina Cerknica Upravna enota Cerknica Cesta 4. maja 24, 1380 Cerknica
3002 – Vrhnika Občine Borovnica, Log – Dragomer in Vrhnika Upravna enota Vrhnika Stara Vrhnika 1d, 1360 Vrhnika
3003 – Ljubljana – Vič Rudnik 1 Občini Velike Lašče in Ig, del občine Brezovica, del občine Škofljica in del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3004 – Ljubljana – Vič Rudnik 2 Del mestne občine Ljubljana in del občine Škofljica (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3005 – Ljubljana – Vič Rudnik 3 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3006 – Ljubljana – Vič Rudnik 4 Občini Dobrova – Polhov Gradec in Horjul, del občine Brezovica ter del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3007 – Ljubljana – Center Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3008 – Ljubljana – Šiška 1 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3009 – Ljubljana – Šiška 2 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3010 – Ljubljana – Šiška 3 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
3011 – Ljubljana – Šiška 4 Občini Medvode in Vodice ter del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4001 – Kočevje Občine Kočevje, Kostel in Osilnica Občina Kočevje Ljubljanska cesta 26, 1330 Kočevje
4002 – Ribnica – Dobrepolje Občine Loški Potok, Ribnica, Sodražica in Dobrepolje Upravna enota Ribnica Gorenjska cesta 9, 1310 Ribnica
4003 – Grosuplje Občina Grosuplje Družbeni dom Grosuplje Taborska cesta 1, 1290 Grosuplje
4004 – Ivančna Gorica Del občine Ivančna Gorica (v skladu z ZDVEDZ) Kulturni dom Ivančna Gorica Sokolska ulica 4, 1295 Ivančna Gorica
4005 – Ljubljana – Moste Polje 1 Del mestne občine Ljubljana in del občine Dol pri Ljubljani (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4006 – Ljubljana – Moste Polje 2 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4007 – Ljubljana – Moste Polje 3 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4008 – Ljubljana – Bežigrad 1 Del občine Dol pri Ljubljani in del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4009 – Ljubljana – Bežigrad 2 Del mestne občine Ljubljana (v skladu z ZDVEDZ) Gospodarsko razstavišče (Marmorna dvorana) Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
4010 – Domžale 1 Občini Lukovica in Moravče ter del občine Domžale (v skladu z ZDVEDZ) Društvo Lipa Domžale Ljubljanska 58, 1230 Domžale
4011 – Domžale 2 Občini Mengeš in Trzin ter del občine Domžale (v skladu z določbami ZDVEDZ) Društvo Lipa Domžale Ljubljanska 58, 1230 Domžale
5001 – Šentjur Občini Dobje in Šentjur Občina Šentjur Mestni trg 10, 3230 Šentjur
5002 – Celje 1 Občine Dobrna, Štore, Vojnik in del mestne občine Celje (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Celje Ljubljanska cesta 1, 3000Celje
5003 – Celje 2 Del mestne občine Celje (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Celje Ljubljanska cesta 1, 3000 Celje
5004 – Žalec 1 Občina Polzela in del mestne občine Velenje (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Žalec Ulica Savinjske čete 5, 3310 Žalec
5005 – Žalec 2 Občine Braslovče, Prebold, Tabor in Vransko ter del občine Žalec (v skladu z ZDVDZ) Upravna enota Žalec Ulica Savinjske čete 5, 3310 Žalec
5006 – Mozirje Občine Gornji Grad, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Rečica ob Savinji in Solčava Upravni center Mozirje Šmihelska cesta 2, 3330 Mozirje
5007 – Velenje 1 Del mestne občine Velenje (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Velenje Rudarska 6a, 3320 Velenje
5008 – Velenje 2 Občini Šmartno ob Paki in Šoštanj ter del mestne občine Velenje (v skladu z ZDVEDZ) Upravne enota Velenje Rudarska cesta 6a, 3320 Velenje
5009 – Slovenj Gradec Občini Mislinja in mestna občina Slovenj Gradec Upravna enota Slovenj Gradec Meškova ulica 21, 2380 Slovenj Gradec
5010 – Ravne na Koroškem Občine Črna na Koroškem, Mežica, Prevalje in Ravne na Koroškem Občina Ravne na Koroškem Gačnikova pot 5, 2390 Ravne na Koroškem
5011 – Radlje Občini Radlje ob Dravi in Vuzenica Upravna enota Radlje ob Dravi Mariborska cesta 7, 2360 Radlje ob Dravi
5011 – Radlje Občine Dravograd, Muta, Podvelka in Ribnica na Pohorju Upravna enota Dravograd Meža 10, 2370 Dravograd
6001 – Črnomelj Občina Črnomelj Upravna enota Črnomelj Zadružna cesta 16, 8340 Črnomelj
6001 – Črnomelj Občini Metlika in Semič Upravna enota Metlika Naselje Borisa Kidriča 14, 8330 Metlika
6002 – Novo mesto 1 Občine Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Šentjernej, Šmarješke Toplice, Žužemberk in del mestne občine Novo mesto (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Novo mesto Defranceschijeva ulica 1, 8000 Novo mesto
6003 – Novo mesto 2 Občina Straža in del mestne občine Novo mesto (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Novo mesto Defranceschijeva ulica 1, 8000 Novo mesto
6004 – Trebnje Občine Mokronog – Trebelno, Šentrupert, Mirna in Trebnje Občina Trebnje Goliev trg 5, 8210 Trebnje
6005 – Brežice Občina Brežice Upravna enota Brežice Cesta prvih borcev 24a, 8250 Brežice
6006 – Krško Občini Kostanjevica na Krki in Krško Občina Krško Cesta krških žrtev 14, 8270 Krško
6007 – Sevnica Občini Sevnica in Škocjan Občina Sevnica Glavni trg 19 a, 8290 Sevnica
6008 – Laško Občina Radeče Kulturni dom Gledališka pot 2, 1433 Radeče
6008 – Laško Občina Laško Občina Laško (energetsko svetovalna pisarna) Mestna ulica 2, 3270 Laško
6009 – Litija Občini Litija in Šmartno pri Litiji ter del občine Ivančna Gorica, ki obsega območja naselij: Pusti Javor, Radanja vas, Sela pri Sobračah, Sobrače, Vrh pri Sobračah Občina Litija Jerebova ulica 14, 1270 Litija
6010 – Hrastnik – Trbovlje Občina Hrastnik Upravna zgradba Hrastnik Pot Vitka Pavliča 5, 1430 Hrastnik
6010 – Hrastnik – Trbovlje Občina Trbovlje Upravna zgradba Trbovlje Mestni trg 4, 1420 Trbovlje
6011 – Zagorje Občina Zagorje ob Savi Weinbergerjeva hiša Cesta 9. avgusta 4, 1410 Zagorje ob Savi
7001 – Šmarje pri Jelšah Občine Bistrica ob Sotli, Kozje, Podčetrtek, Rogaška Slatina, Rogatec in Šmarje pri Jelšah Kulturni dom Šmarje pri Jelšah Aškerčev trg 20, 3240 Šmarje pri Jelšah
7002 – Slovenska Bistrica Občine Poljčane, Makole, Oplotnica in del občine Slovenska Bistrica (v skladu z ZDVEDZ) ter del občine Zreče, ki obsega območje naselja Zlakova Upravna enota Slovenska Bistrica Kolodvorska 10, 2310 Slovenska Bistrica
7003 – Slovenske Konjice Občini Slovenske Konjice in Vitanje ter del občine Zreče (v skladu z ZDVEDZ) Občina Slovenske Konjice Stari trg 29, 3210 Slovenske Konjice
7004 – Ruše Občina Selnica ob Dravi Občina Selnica ob Dravi Slovenski trg 4, 2352 Selnica ob Dravi
7004 – Ruše Občini Lovrenc na Pohorju in Ruše Upravna enota Ruše Kolodvorska ulica 9, 2342 Ruše
7005 – Maribor 1 Občina Rače – Fram, del občine Hoče – Slivnica in del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Kulturni dom Kamnica Vrbanska 97, 2351 Kamnica
7006 – Maribor 2 Občini Miklavž na Dravskem polju in Starše, del občine Hoče – Slivnica in del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Kulturni dom Hoče Pohorska cesta 15, 2311 Hoče
7007 – Maribor 3 Občina Duplek in del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Mestna četrt Brezje Na trati 2, 2000 Maribor
7008 – Maribor 4 Del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Razstavni salon Grajska ulica 7, 2000 Maribor
7009 – Maribor 5 Del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Mestni mladinski svet Trg revolucije 9, 2000 Maribor
7010 – Maribor 6 Del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Javni zavod Gasilska brigada Maribor Cesta proletarskih brigad 21, 2000 Maribor
7011 – Maribor 7 Del mestne občine Maribor (v skladu z ZDVEDZ) Mestna četrt Tabor Metelkova 63, 2000 Maribor
8001 – Lendava Občine Črenšovci, Dobrovnik, Kobilje, Lendava, Odranci, Turnišče in Velika Polana Dvojezična OŠ II Lendava Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava
8002 – Ormož Občine Ormož, Središče ob Dravi in Sveti Tomaž Upravna enota Ormož Ptujska cesta 6, 2270 Ormož
8003 – Ljutomer Občine Ljutomer, Križevci, Razkrižje in Veržej Dom kulture Prešernova ulica 20, 9240 Ljutomer
8004 – Murska Sobota 1 Občine Puconci, Rogašovci, Šalovci, Tišina, Cankova, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kuzma, del občine Moravske Toplice in del mestne občine Murska Sobota (v skladu z ZDVEDZ) Mestna občina Murska Sobota Kardoševa ulica 2, 9000 Murska Sobota
8005 – Murska Sobota 2 Občina Beltinci, del mestne občine Murska Sobota in del občine Moravske Toplice (v skladu z ZDVEDZ) Mestna Občina Murska Sobota Kardoševa ulica 2, 9000 Murska Sobota
8006 – Gornja Radgona Občine Apače, Gornja Radgona, Radenci in Sveti Jurij ob Ščavnici Upravna enota Gornja Radgona Partizanska cesta 13, 9250 Gornja Radgona
8007 – Lenart Občine Benedikt, Cerkvenjak, Lenart, Sveta Ana, Sveti Jurij v Slovenskih goricah in Sveta Trojica v Slovenskih goricah Upravna enota Lenart Trg osvoboditve 7, 2230 Lenart v Slov. goricah
8008 – Pesnica Občine Pesnica, Kungota in Šentilj Večnamenski KTPC Pesnica Pesnica pri Mariboru 41, 2211 Pesnica pri Mariboru
8009 – Ptuj 1 Občine Destrnik, Dornava, Gorišnica, Juršinci, Markovci, Sveti Andraž v Slov. goricah in Trnovska vas ter del mestne občine Ptuj (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Ptuj Slomškova 10, 2250 Ptuj
8010 – Ptuj 2 Občina Hajdina in del mestne občine Ptuj (v skladu z ZDVEDZ) Upravna enota Ptuj Slomškova 10, 2250 Ptuj
8011 Ptuj 3 Občine Cirkulane, Kidričevo, Majšperk, Podlehnik, Videm, Zavrč in Žetale Upravna enota Ptuj Slomškova 10, 2250 Ptuj
Deli.