- Ajdovščina
Kandidatna lista za občinski svet
- Nina Štrancar
- Jakob Remškar
- Silvana Černigoj
- Dragan Lukin
- Beltinci
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Tomaž Rous
- Anja Horvat
- Borut Kolar
- Tina Slavinec
- Uroš Povh
- Simona Cizar
Volilna enota 02
- Barbara Ščavničar
- Darjan Lorenčič
- Sanja Krapec
Volilna enota 03
- Štefan Marko Bakan
- Sementa Sara Luk
- Dr. Marko Sraka
- Janja Tratnjek
- Bled
Kandidatna lista za občinski svet
- Milan Rejc
- Danijela Leskošek
- Emil Brence
- Ramiza Mitrović
- Janez Otrin
- Ida Repovž Grabnar
- Moreno Mitrović
- Ivana Gracelj
- Mitja Kersnik
- Ljubislava Kapus
- Branka Trpin
- Miroslav Kapus
- Nataša Šmid
- Srečko Kunčič
- Dragica Vesković
- Alojz Srčič
- Martina Šefman
- Bohinj
Županski kandidat: Miroslav Sodja
Kandidatna lista za občinski svet
- Miroslav Sodja
- Jana Strgar
- Marko Kolman
- Blanka Preželj
- Sebastjan Rabič
- Brezovica
Kandidatna lista za občinski svet
- Mitja Svete
- Brežice
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Tit Dokler
- Nicoleta Nour
- Mirko Rožman
- Jožica Stajić
- Aljoša Rovan
- Vesna Savić
- Goran Šalamon
Volilna enota 02
- Peter Dirnbek Vatovec
- Kaja Žalac
- Jože Voglar
- Urška Pavlovič
- Dr. Mihajlo Maćešić
- Zvonka Pečar
- Franc Golobič
- Justina Pečelin
Volilna enota 03
- Vesna Davidović
- Dejan Harapin
- Lana Nikolić
- Radovan Voglar
- Januša Pavlovič
- Marko Bosina
Volilna enota 04
- Anica Hribar
- Bojan Jevševar
- Angela Gregl
- Celje
Podpora županskemu kandidatu Matiji Kovaču
Levica in Vesna
skupna kandidatna lista za občinski svetVolilna enota 01
- Nuša Komplet Peperko
- Tim Ratajc
- Mag. Sara Poteko
- Matej Hrlec Mag.
- Jagoda Tkalec
- Milan Djaković
- Maja Hrlec
Volilna enota 02
- Sergej Gajić Mag.
- Vanja Gajić
- Peter Verblač
- Mojca Fideršek
- Filip Zule
- Eva Verblač
- Darko Radiković
- Mihelca Verblač
- Rok Batinica
- Renata Jurički
- Žiga Medvešek
Volilna enota 03
- Mojca Senegačnik
- Nejc Gajšek
- Andreja Banič Zebec
- Primož Žibret Mag.
- Antonija Todić Mag.
- Samo Seničar
Mestna četrt Center
- Mojca Fideršek
- Darko Radiković
- Alenka Pečnik
Mestna četrt Nova vas
- Peter Verblač
- Divača
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 03
- Ana Kahuna
- Dravograd
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Branko Ivanič
- Gorje
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Kristl Ogris
- Grosuplje
Kandidatna lista za občinski svet
- Gaja Zabukovec
- Janez Tomšič
- Dr. Metka (Marjeta) Mencin
- Mag. Gregor Ilaš
- Ivančna Gorica
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Luka Pirnat
- Izola
Kandidatna lista za občinski svet
- Dejan Ivković
- Jesenice
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Adin Crnkić
- Edina Vilman
- Damir Omeradžić
Volilna enota 02
- Vlado Mlinarec
- Renata Seljak
- Sladžan Pejić
Volilna enota 03
- Iztok Pergarec
Volilna enota 04
- Dejan Justin
- Snežana Grilc
- Rok Jakopič
- Komen
Kandidatna lista za občinski svet
- Stojan Kosmina
- Dora Saksida
- Boris Grozdanič Gorjan
- Kristina Božič
- Gojc (Gojmir) Lešnjak
- Marga Milavec
- Koper
Kandidat za župana: Alan Medveš
Kandidatna lista za občinski svet
- Alan Medveš
- Maja Tašner Vatovec
- Martin Nedoh
- Eleonora Krkač
- Rok Milenkovič
- Mojca Jermaniš
- Tim Mavrič
- Petra Medveš
- Aljoša Gorjup
- Doroteja Grbić
- Bruno Orlando
- Dragoslava Kralj
- Elvir Lović
- Barbara Hribernik
- Matej Tašner Vatovec
- Sonja Vatovec
- Doriana Žužić
- Kostanjevica ob Krki
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 07
- Jakob Gašpir
- Kranj
- Program v .pdf obliki >>
Kandidatna lista za občinski svet
- Ana Černe
- Dr. Rok Bavdek
- Gaja Kryštufek Gostiša
- Maksimiljan Štromajer
- Teja Hafnar
- Janez Rozman
- Dragica Štromajer
- Aljoša Močnik Štimac
- Suzana Oroz
- Dario Seraval
- Mojca Močnik
- Jože Zevnik
- Majda Vujović Mencinger
- Žan Štirn
- Nina Kaličanin
- Krško
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Janez Avsenak
Volilna enota 02
- Samo Šmajgl
Volilna enota 03
- Barbara Kostanjšek
- Aleš Suša
- Alenka Žuraj Balog
- Kadir Delić
- Manja Voglar
- Dušan Klenovšek
- Katja Ceglar
- Miha Koretič
Volilna enota 04
- Gal Filip Habinc
Volilna enota 05
- Miroslav Tičar
- Lendava
Kandidatna lista za občinski svet
- Milan Utroša
- Jožica Brižnik
- Bojan Zajtl
- Denisa Kolarič
- Vladimir Novak
- Mag. Saša Jerič
- Litija
Županska kandidatka: Kaja Mlakar Agrež
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Kaja Mlakar Agrež
- Nejc (Jernej) Jogan
- Tea Femec
- Matija Mohar
- Marjeta Mlakar Agrež
- Mark Lakić
Volilna enota 02
- Martin Šifrar
Mestna skupnost Litija
- Kaja Mlakar Agrež
- Nejc (Jernej) Jogan
- Tea Femec
- Matija Mohar
- Mark Lakić
- Ljubljana
- Program Odloča naj skupnost >>
Kandidatka za županjo: Nataša Sukič
Kandidatna lista za občinski svet
- Urška Honzak
- Arne Jakob Zakrajšek
- Petra Blajhribar Kubo
- Ištvan Išt Huzjan
- Alenka Pirjevec
- Vladimir Milovanović
- Iva Padar
- Urban Suhadolnik
- Kim Komljanec
- Aljaž Curk
- Brina Minca Herlec
- Arne Jernej Stare
- Tina Javornik
- Lan Jenull
- Tarcisia Galbiati
- Tomo Barić Ravbar
- Zala Metlika
- Filip Slakan Jakovljević
- Slavojka Kukovec
- Jure Pfeifer
- Branka Marinšek
- Franc Korotaj
- Julijana Jovanić
- Luka Omladič
- Maja Oven
- Rolando Andi Zajc
- Siniša Borovičanin
- Agata Padar Kogoj
- Sašo Kukovec
- Vanja Huzjan
- Bronislav Prusnik
- David Modic
- Jernej Škof
- Ana Marinšek
- Dan Juvan
- Tatjana Greif
- Aleksander Sašo Slaček Brlek
- Asta Vrečko
- Luka Mesec
- Nataša Sukič
Četrtna skupnost Bežigrad
- Tomo Barić Ravbar
- Zala Metlika
- Bronislav Prusnik
- Julijana Jovanić
- Maja Oven
Četrtna skupnost Center
- Aljaž Curk
- Iva Padar
- Arne Jernej Stare
- Mateja Hočevar
- Blaž Babnik Romaniuk
Četrtna skupnost Črnuče
- Peter Karba
Četrtna skupnost Dravlje
- Stanislava Sitar
- Arne Jakob Zakrajšek
Četrtna skupnost Golovec
- Uroš Tesič
- Klemen Fajs
- Ota Breza
Četrtna skupnost Jarše
- Boštjan Zrnec
Četrtna skupnost Moste
- Peter Vučković
- Tatjana Nina Žerjav
Četrtna skupnost Posavje
- Žiga Novak
- Urška Honzak
Četrtna skupnost Rožnik
- Franc Korotaj
- Urška Kozak
- Blaž Debevec
- Dunja Resnik
Četrtna skupnost Šentvid
- Gašper Bakač
- Slavojka Kukovec
- Sašo Kukovec
Četrtna skupnost Šiška
- Filip Slakan Jakovljević
- Petra Blajhribar Kubo
- Mirsad Begić
- Branka Marinšek
- Vladimir Milovanović
- Ana Marinšek
- Jure Pfeifer
Četrtna skupnost Šmarna gora
- Alenka Pirjevec
Četrtna skupnost Sostro
- Robert Mrvar
- Mija (Marija) Kocjančič
Četrtna skupnost Trnovo
- Ištvan Išt Huzjan
- Tina Javornik
- David Modic
- Kim Komljanec
Četrtna skupnost Vič
- Lan Jenull
- Tarcisia Galbiati
- Ljutomer
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Andrej Anderlič
- Darja Kosič Auer
- Sašo Smolkovič
- Biserka Škrinjar
- Branko Mulec
- Ajda Auer
- Robert Semenič
- Damaris Kolarič
Volilna enota 02
- Janez Brumen
- Marina Mastnak
- Andrej Gregorinčič
- Petra Prelog
- Franjo Pfeifer
- Karmen Pogačar
- Darja Kolarič
- Janez Brumen
- Marina Mastnak
- Andrej Gregorinčič
- Petra Prelog
- Franjo Pfeifer
- Karmen Pogačar
- Darja Kolarič
Volilna enota 03
- Irena Štampar
- Stanko Makoter
- Maribor
Kandidat za župana: Vladimir Šega
Kandidatna lista za občinski svet
- Tatjana Frangež
- Vladimir Šega
- Ramona Arnuš
- Miha Frangež
- Tanja Jerebic
- Branko Gerlič
- Jelena Žic
- Marko Škrabl
- Nada Dokl Purg
- Milan Leban
- Doris Špurej
- Matej Obu
- Nada Pogačnik
- Vinko Črepnjak
Mestna četrt Center
- Branko Gerlič
Mestna četrt Pobrežje
- Jelena Žic
Mestna četrt Tezno
- Ramona Arnuš
Mestna četrt Tabor
- Tatjana Frangež
- Miha Frangež
Mestna četrt Ivan Cankar
- Nada Dokl Purg
- Moravske Toplice
Kandidatna lista za občinski svet
- Grega Šeruga
- Endrina Varga
- Drago Balajc
- Andreja Novak
- Goran Hari
- Murska Sobota
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Miha Lendvaj
- Mladenka Šarkezi
- Ignacij Meden
- Gelči Jamnik
Volilna enota 02
- Lara Štrokaj
- Janez Lanjšček
- Šarolta Sara Ferencek
- Miran Podojsteršek
- Zdenka Poldauf
- Mohammed Mazouzi
- Cvetka Vlaj Mazouzi
- Dašo Sršen
- Simona Mate
Volilna enota 03
- Marijana Koren Ban
- Ernest Hari
- Mateja Bedek
Mestna skupnost Ledava
- Zdenka Poldauf
- Janez Lanjšček
- Nova Gorica
Županski kandidat Andrej Pelicon
Kandidatna lista za občinski svet
- Andrej Pelicon
- Lucia Anna Harej
- Marko Rusjan
- Jožica Zelko Majer
- Benedikt Ličen
- Medea Novak
- Erik Kovačević
- Larisa Kovačević
- Saša Alič
- Maja Pelicon
- Goran Terziev
- Vera Fornazarič
- Sergej Pajntar
- Sofija Dojchinova
- Danijel Agrež
- Vasilija Barić Nazifovski
- Ljubo Mavri
- Magdalena Rijavec
- Mirt Komel
- Novo mesto
Kandidatna lista za občinski svet
- Blaž Habjan
- Ksenja Lorber
- Tomaž Redek
- Tatjana Grabrijan
- Anže Jenšterle
- Maja Brezovar
- Aljaž Novak
- Nataša Kramer
- Jan Butara
- Marija Gazvoda
- Jure Jakše
- Joca Bendekov
- Mitja Zupan
- Marija Voglar
- Gregor Lorber
- Darja Grabrijan
- Zoran Šubašić
- Lea Mesojedec
- Gregor Brezovar
- Armand Polegek
- Piran
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 02
- Tomaž Trček
Volilna enota 03
- Adin Kavgić
Volilna enota 04
- Peter Bastjančič
- Podvelka
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Matej Lipuš
Volilna enota 05
- Ema Švarc
- Postojna
Kandidatna lista za občinski svet
- Borut Olenik
- Tina Žigon
- Guillaume Froger
- Michaela Selmani
- Damijan Valenčič
- Anja Sajovic
- Ptuj
Županski kandidat: Boštjan Koražija
Kandidatna lista za občinski svet
- Lina Habjanič
- Boštjan Koražija
- Majda Anzelc
- Mario Hlušička
- Lucija Polanec
- Vinko Reš
- Dora Lenart
- Bastian Jerenko
- Romana Habjanič
- Mišo Perkovič
- Radovljica
Kandidatna lista za občinski svet
- Klemen Erman
- Mateja Potočnik
- Jan Podgornik
- Daša Štupnikar
- Blaž Trček
- Anja Kodrič
- Viktor Oblak
- Alja Černe
- Anže Finžgar
- Darja Kürner
- Abid Kurtić
- Lenka Kapus Otrin
- Ravne na Koroškem
Kandidatna lista za občinski svet
- Dr. Milan Mrđenović
- Mojca Tušek
- Vilko Černovšek
- Otka Gorenjak
- Stojan Brezočnik
- Danica Praper Djordjević
- Almir Muhić
- Katarina Kambur
- Štefan Marflak
- Andreja Galinec
- Dejan Kamnik
- Jasmina Pogorelčnik-Vujnović
- Timotej Šnajder
- Lana Praprotnik
- Matej Krajnc
- Rajko Stropnik
- Renče-Vogrsko
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Milivoj Perkon
Volilna enota 02
- Katrin Žnidarčič
- Ruše
Kandidatna lista za občinski svet
- Drago Bolčina
- Doroteja Kukolj
- Franc Prednik
- Suzana Bandelj
- Danijel Kukolj
- Urška Bolčina
- Franc Grušovnik
- Nika Grubelnik
- Čedo Miladinović
- Martina Leskovar
- Boštjan Herič
- Lidija Stopar
- Albin Grubelnik
- Janja Štampar Miladinović
- Silvo Horvat
- Kristina Petar
- Ludvik Ozim
- Tadej Majhenič
- Sevnica
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Janez Košar
- Marjanca Slemenšek
- Ludvik Baloh
- Darinka Sivec
Volilna enota 02
- Sašo Jejčič
- Greta Perc
- Luka Stegne
- Ana Štojs
- Andrej Krošelj
- Lara Fišer
- Marjan Krapež
Volilna enota 03
- Tilen Jazbinšek
- Milena Keršič
- Silvester Keršič
- Majda Auer
Volilna enota 04
- Ciril Kolenc
- Sežana
Kandidatna lista za občinski svet
- Alenka Miklavec
- Miha Pogačar
- Meri Hreščak
- David Terčon
- Bojan Pahor
- Esad Gerzić
- Alenka Moltara
- Nina Ukmar
- Slovenj Gradec
Kandidatna lista za občinski svet
- Vladimir Jarh Nikolič
- Sonja Lah
- Rastko Furlan
- Martina Furlan
Mestna četrt Center
- Martina Furlan
- Rastko Furlan
- Majda Mithans
Mestna četrt Štibuh
Alenka Seničar Hasell
Mestna četrt Stari trg-mesto
Vladimir Jarh Nikolič
Mestna četrt Polje
Sonja Lah
- Sveti Tomaž
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 05
- Ivan Goričan
- Škofja Loka
Županski kandidat: Martin Trampuš
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
Gašper Doljak
Nina KopačVolilna enota 02
Iva Lukan
Boštjan Debeljak
Larisa ŠinkVolilna enota 03
Aljaž Sajovic
Petra Miklaužič
Borut Pust
Zdenka ŠušteršičVolilna enota 04
Martin Trampuš
Katja Korošec
Miha Kordiš
Kaja Mavrič- Škofljica
Kandidatna lista za občinski svet
- Nataša Ješe
- Trbovlje
Županski kandidat: Primož Siter
Kandidatna lista za občinski svet
- Primož Siter
- Maša Vnuk
- Urban Krevl
- Zvonka (Zvonimira) Selan
- Matic Škrbec
- Manica Kočar Kuhnert
- Aleš Koncilja
- Nika Gabrič
- Leko (Aleš) Gulič
- Marta Angela Lukančič
- Velenje
Kandidatna lista za občinski svet
- Matjaž Pečovnik
- Andreja Centrih Erjavec
- Srečko Erjavec
- Ida Podpečan
- Videm pri Ptuju
Kandidatna lista za občinski svet
- Daniela Arnuš
- Vrhnika
Županski kandidat: Marko Močnik
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Irena Oblak
- Borut Fefer
- Andreja Šinkovec
- Vid Žgajner
- Sara Ulrih Kump
- David Kastelic
- Valja Cekić
- Richard Beuermann
Volilna enota 02
- Marko Močnik
- Tjaša Zorc Rupnik
- Igor Gomerčić
- Slađana Breznik
- Gal Kononenko
- Zagorje ob Savi
Županski kandidat: Til Šiles
Kandidatna lista za občinski svet
- Til Šiles
- Ana Dimic Benko
- Janez Jani Majes
- Eva Koprivšek Petkovšek
- Matej Zupanc
- Simona Kuntarič Zupanc
- Domen Drnovšek
- Marta Dimic
- Gregor Meh
- Nika Barlič Šiles
- Železniki
Županski kandidat: Rok Bajželj
Kandidatna lista za občinski svet
Volilna enota 01
- Rok Bajželj
- Mojca Benedičič
- Blaž Vrhunc
- Maja Jelenc
- Robert Prezelj
Volilna enota 02
- Miša Hafner
Volilna enota 03
- Gašper Podlipnik
- Žiri
Županski kandidat: Branko Jesenovec
Kandidatna lista za občinski svet
- Branko Jesenovec
- Liljana Mlakar
- Ivan Albreht