GORENJSKA REGIJA
- Bled
- MILAN REJC
- LJUBISLAVA KAPUS
- MIHA ŽVAN
- DANIJELA LESKOŠEK
- EMIL BRENCE
- IDA REPOVŽ GRABNAR
- JANEZ OTRIN
- MARTINA ŠTEFMAN
- SRETKO ĐUKANOVIĆ
- BRANKA TRPIN
- MATEVŽ PLEMELJ
- JANJA SINKOVIČ
- Jesenice
Volilna enota 1
- ADIN CRNKIČ
- MOJCA JEKLIČ
- BORIS ZUPANC
- SANJA ŽUJIĆ
- MILOŠ ŽUJIĆ
Volilna enota 2
- VLADO MLINAREC
- RENATA SELJAK
- JULIAN MIRANOVIČ ŠTEFANIČ
- MILENA DEŽMAN
Volilna enota 3
- ALMA REKIĆ
- IZTOK PERGAREC
- SENKA PORČA
Volilna enota 4
- BORIS GRILC
- JANA ERZAR MEDIĆ
- DEJAN JUSTIN
- KLARA GRILC
- ANTON HRIBAR
- Kranj
- ANA ŠTROMAJER
- MAKSIMILJAN ŠTROMAJER
- NEJA BOBIČ
- JOŽE PETEK
- MOJCA MOČNIK
- JANEZ ROZMAN
- BREDA DRINOVEC KANCILIJA
- SLAVKO KANCILIJA
- Radovljica
- MATEJA POTOČNIK
- BLAŽ TRČEK
- DARJA KÜRNER
- KLEMEN NOČ
- ALJA ČERNE
- LUKA KÜRNER
- MARJETKA BIZJAK
- AVGUST ZUPAN
- LENKA KAPUS OTRIN
- JOŽEF HOZJAN
- MONIKA HANŽIČ
- ABID KURTIĆ
- MARIJA POTOČNIK
- ANRI TOMIĆ
- KLEMEN ERMAN
- Škofja Loka
Volilna enota 1
- NINA KOPAČ
- GAŠPER DOLJAK
Volilna enota 2
- ALEKSANDER VOLF
- TINA VATIĆ
- ALJAŽ DEBELJAK
- VIDA ŠINK KRENNER
- LENART FERLAN
Volilna enota 3
- ZDENKA ŠUŠTERŠIČ
- MATEJ LEBEN
- OLGA RANT
- MATEJ PINTERIČ
Volilna enota 4
- MARTIN TRAMPUŠ
- KATJA KOROŠEC
- IGOR FURLAN
- SUZANA HOBLAJ
- ŠPELA TRAMPUŠ RAMOVŠ
- MIHA KORDIŠ
- Železniki
Volilna enota 1
- MATEJ MARKELJ
- MAJA JELENC
- BLAŽ VRHUNC
Volilna enota 2
- MIŠA HAFNER
Volilna enota 3
- GAŠPER PODLIPNIK
- Žiri
- IVAN ALBREHT
GORIŠKA REGIJA
- Ajdovščina
Volilna enota 1
- NINA ŠTRANCAR
- EMIL DJUKIĆ
- SILVA VOVK KETE
- BOGOMIR BIZJAK
- JASNA CIJAN
Volilna enota 2
- ROMANA POTRATA
- IZTOK ČERNIGOJ
- ASMIR SUKANOVIĆ
- KSENJA JERIĆ
- ERIKA LAH SEMENIČ
- SEBASTJAN KODELE
Volilna enota 3
- LEO BLAŠKO
- URŠKA LEMUT ŠUŠTERIČ
- JAN ŠPACAPAN
Volilna enota 4
- ALEKSANDER DUJKOVIĆ
- ALMA MAKOVEC ŠVAGELJ
- SIMON MAKOVEC KRŽIŠNIK
Volilna enota 5
- LILJANA REMEC
- ANDREJ VRČON
- JANA PUHAR
- Brda
Volilna enota 1
- FRANJO POLANC
- TANJA ČOPREŽ
- TILEN GRANDOVEC
- DAMJANA DORNIK
- DAVID RUSJAN
- MANUELA ERZETIČ
- PRIMOŽ BENSA
- TINA MAVRIČ
- ROBERT SIMČIČ
- NEJC NIKOLAVČIČ
Volilna enota 2
- POLONCA BERGANTIČ
- LUKA ROŽIČ
- TEREZA PERŠOLJA
- LUKA TOMAŽIČ
- Idrija
Volilna enota 3
- MIRO KREVS
- Nova Gorica
- MARKO RUSJAN
- DRAGANA ERDELIČ
- ANDREJ PELICON
- JOŽICA ZELKO MAJER
- BENEDIKT LIČEN
- TINA KRALJ
- IZTOK UŠAJ
- VASILIJA BARIĆ NAZIFOVSKI
- DARJAN VOLK
- ANDREJA BLAŽKO
- SAŠA ALIČ
- MIRT KOMEL
- PRIMOŽ ŠIROK
- BRANKO KRAVOS
- JORDAN KODERMAC
- VESNA KRAVOS
- VANJA POBERAJ RUSJAN
- Renče-Vogrsko
Volilna enota 1
- MILIVOJ PERKON
- LJUBOMIRA VODOPIVEC
- MATJAŽ FURLAN
- ALONA HELENA SIMČIČ
- VOJKO JELERČIČ
- ALENKA FURLAN
- SLAVKO MAJCEN
Volilna enota 2
- KARMEN FURLAN
- BOJAN ROVTAR
- SUZANA ZORN
- EGON ŽIŽMOND
- TAMARA RIJAVEC
- Vipava
Volilna enota 1
- VESNA ŽORŽ
- JOŽKO PIŽENT
Volilna enota 3
- TINA ŠČEK KRUŠEC
- IZTOK VITEŽNIK
JUGOVZHODNA SLOVENIJA
- Črnomelj
- JOŽICA FORTUN TOMAŽIČ
- IVO IVČIĆ
- MAJDA POVŠE
- FRANC ŠTEFANIČ
- ROSANA ŠTEFANIČ
- Kočevje
- JASMIN RIZVIĆ
- DOMIJANA ROVTAR
- SAMO ROVTAR
- TANJA MESTEK
- SANEL MEMIĆ
- VERICA ŠERCER
- LEON OBERSTAR
- IRENA ŠERCER
- JERNEJ CETINSKI
- NADA HREN
- ALEN KADIĆ
- Metlika
- ILIJA ŠAJATOVIČ
- TANJA HRNJAK
- ANA IRT
- Novo mesto
- IGOR PAPEŽ
- ANITA STEPAN
- BLAŽ HABJAN
- ANDREJA PETROVIČ
- SAMIR SARAJLIČ
KOROŠKA REGIJA
- Ravne na Koroškem
- VILKO ČERNOVŠEK
- NATAŠA ERAT
- MILAN MRĐENOVIĆ
- MOJCA TUŠEK
- MILAN POROČNIK
- OTKA GORENJAK
- JERNEJ BANDALO
- ANDREJA GALINEC
- HARI REPOTOČNIK
- URŠKA LESJAK
- ŠTEFAN MARFLAK
- BRANKO GOLOB
- Slovenj Gradec
Volilna enota 1
- KLEMEN KOVAČ
- SONJA GREGOR
- SLAVKO SUŠEC
- NATAŠA POSPIHALJ
- MATIC BREZNIK
Volilna enota 2
- DAMIJAN KLANČNIK
Volilna enota 3
- METOD LUŽNIK
OBALNO-KRAŠKA REGIJA
- Ankaran/Ancarano
- VASILIJ MASLEŠA
- TATJANA BOŽIČ
- Hrpelje-Kozina
- VILIJAM SLUGA
- IDA SLUGA
- DOMEN BOGATAJ
- KRISTINA CERKOVNIK
- Izola/Isola
- LEONID DANILOVIČ
- EVELIN KOLAREC RADOVAC
- DEJAN NAHTIGAL
- Komen
- STOJAN KOSMINA
- KARMEN MASTEN
- KLEMEN BANDELJ
- MARGA MILAVEC
- PATRICK KOSMINA
- LILJANA MALNAR
- Koper/Capodistria
- OBČINA ZA VSE, NE LE ZA PEŠČICO program za Koper za lokalne volitve 2018
- ALAN MEDVEŠ
- MAJA TAŠNER VATOVEC
- PAVLE PLAHUTNIK
- SAMANTHA ORLANDO
- MARTIN NEDOH
- CLIO DIABATE
- ALJOŠA GORJUP
- NIVES PEROŠA PLAHUTNIK
- JADRANKO ČALIJA
- PETRA MEDVEŠ
- ELVIR LOVIĆ
- JASNA ČEBRON
- SIMON ČOTAR
- DRAGOSLAVA KRALJ
- LADISLAV JELEN
- SONJA VATOVEC
- DENIS VALIČ
- IRENA PRELOVŠEK FAGANELLI
- MARKO PUH
- ELEONORA KRKAČ
- MARTA TUMBIČ
- ESPERIA MOČIBOB
- MIRJANA STREMEČKI
- DORIANA ŽUŽIĆ
- MATEJ TAŠNER VATOVEC
- Piran/Pirano
Volilna enota 1
- BARBARA KOŽAR
Volilna enota 2
- ANA ŠTIFTER
- MIHA GORELA
Volilna enota 3
- DARJA MATIČETOVA
Volilna enota 4
- SAMO ŠINKOVEC
- MOJCA STEGOVEC
- MATEJ MATIČETOV
- Sežana
- BOJAN PAHOR
- ANDREJA LINDIČ
- MIHA POGAČAR
- LILJANA PAHOR
- DAMJAN HROVATIN
- ALENKA MIKLAVEC
- ROMAN PIŠČANC
- ALENKA PINTERIČ
- DANILO RAVBAR
- DRAGO MALI
OSREDNJESLOVENSKA REGIJA
- Borovnica
Volilna enota 1
- MARKO KUPLJEN
- MONIKA JONČESKI ANTALAŠIĆ
- DAMIR KOVAČIČ
Volilna enota 2
- NENCI STEVANOVSKI
- DUŠAN WEIXLER
- Kamnik
Volilna enota 2
- BOŠTJAN RESNIK
Volilna enota 3
- LUČKA VAVPETIČ
Volilna enota 4
- IVAN MITREVSKI
- KARTINI DIJALIL
- LUKA ŠABIĆ GODEC
- Ljubljana
- MILAN JAKOPOVIČ
- ASTA VREČKO
- GREGA CIGLAR
- URŠKA HONZAK
- ANŽE ŠTRUKELJ
- ALENKA PIRJEVEC
- DAN JUVAN
- IVA PADAR
- DUŠAN VUJIČ
- MARJANA VIDMAR
- BOŠTJAN ZRNEC
- MATEJA HOČEVAR
- PETER RONDAIJ
- TATJANA GREIF
- JANEZ BERTONCELJ
- BISERKA AVSEC
- ALEN JELEN
- AGATA PADAR KOGOJ
- BLAŽ SAŠEK
- DAŠA BOLE KOSMAČ
- ALAN KACIN
- ARIANA KRIZMANIĆ
- BORIS CESAR
- BRINA MINCA HERLEC
- LJUBO REZAR
- AJDA ZELINKA
- PETER VUČKOVIĆ
- ZALA METLIKA
- FRANC KRAGELJ
- KATARINA BAJŽELJ ŽVOKELJ
- DIMITAR ANASTASOV
- BLAŽ DEBEVEC
- SAŠO SLAČEK BRLEK
- NATAŠA SUKIČ
- VIOLETA TOMIĆ
- LARA JANKOVIČ
- Vrhnika
Volilna enota 1
- DAVID KASTELIC
Volilna enota 2
- MARKO MOČNIK
PODRAVSKA REGIJA
- Lovrenc na Pohorju
- DANI PETEK
- OLGA MAGDIČ PAVLIČ
- MARJAN ŠVAJGER
- MAGDALENA PLIBERŠEK
- IVAN PREDNIK
- DOROTEJA BREZOČNIK
- DUŠAN GRILČ
- ANUŠKA SCHUMER
- ANDREJ POKORNY
- SIMONA ŠVAJGER
- DANIEL MAHER
- MARIO KARNIČNIK
- Maribor
- MARIBOR ZA VSE – program za lokalne volitve 2018
- VLADIMIR ŠEGA
- TATJANA FRANGEŽ
- MATEJ OBU
- SIMONA MAUKO
- LUKA MESAREC
- RAMONA ARNUŠ
- FRANC TRČEK
- MIRA MURŠIČ
- BRANKO GERLIČ
- NATALIJA IVNIK MLASKO
- NADA DOKL PURG
- IGOR DRAGIŠIĆ
- DANIJEL REBOLJ
- Ptuj
- MARIO HLUŠIČKA
- LUCIJA POLANEC
- ČRTOMIR POTOČNIK
- MATEJKA MILOŠIČ
- BOŠTJAN KORAŽIJA
- Ruše
- DRAGO BOLČINA
- MARTINA LESKOVAR
- SAŠO PREDNIK
- MELITA ZORMAN
- ROBERT LEVA
- VINKA JAVERNIK
- ROBEJK RATENEJ
- HELENA REPOLUSK
- ROBERT ROBNIK
- DANICA GOSAK
- DAVORIN BANDELJ
- NIKA GRUBELNIK
- SILVO HORVAT
- BARBARA BROD
- FERDINAND LEGAT
- BOŠTJAN HANDER
- LIDIJA STOPAR
- ALBIN GRUBELNIK
- Selnica ob Dravi
- BORIS POGLAVNIK
- STANISLAVA VALENTAN
POMURSKA REGIJA
- Beltinci
Volilna enota 1
- TOMAŽ ROUS
- ANJA HORVAT
- BORUT KOLAR
- TINA SLAVINEC
Volilna enota 2
- BRANE JAKLIN
- KAJA KRAMAR
- STANISLAVA KOVAČ
Volilna enota 3
- MARKO SRAKA
- NIVES DUGONJIĆ
- ŠTEFAN MARKO BAKAN
- Ljutomer
Volilna enota 1
- DARJA KOSIČ AUER
- JANEZ SOVOLJŠAK
- BISERKA ŠKRINJAR
- ANDREJ ANDERLIČ
Volilna enota 2
- JANEZ BRUMEN
- DARJA KOLARIČ
- Murska Sobota
Volilna enota 1
- JOSIP FABJANČ
- ANITA TREBŠE
- JOŽE STVARNIK
- NATALIJA KOVAČIČ
- ZORAN PETROVIČ
Volilna enota 2
- ROMEO VARGA
- LARA ŠTROKAJ
- MILAN SEČKO
- DORIS SAPAČ
- ANDREJ ŠIFTAR
- ZDENKA POLDAUF
Volilna enota 3
- ROK PETJE
- AMADEA GOMBOC
- JAN ROŠ
- VLASTA SAPAČ
- ERNEST HARI
- MARJANA KOZAR
POSAVSKA REGIJA
- Brežice
Volilna enota 1
- ALJOŠA ROVAN
- DANICA RADOŠEVIĆ
- GORAN MILJANOVIĆ
- DUŠANKA BULUT
- TIT DOKLER
- VESNA SAVIĆ
- VALERJAN PETAN
- GORDANA DJORDEVIĆ
- JOŽEF TOMC
Volilna enota 2
- PETER DIRNBEK
- BARBARA ŠURBEK VOGLAR
- MIHAJLO MAĆEŠIĆ
- NADA TOŠIĆ
- JOŽE VOGLAR
- JANUŠA PAVLOVIČ
- SAŠO VAŠ
Volilna enota 3
- RADOVAN VOGLAR
- VESNA DAVIDOVIĆ
- FRANC ŠAVRIČ
Volilna enota 4
- BOJAN JEVŠEVAR
- ANA KOSTREVC
- MATEJ MLAKAR
- ANGELA GREGL
- Krško
Volilna enota 1
- OLIVERA MIRKOVIĆ
- MATJAŽ SOTLER
- ANDREJA JANKOVIČ DERŽIČ
Volilna enota 2
- JANEZ AVSENAK
Volilna enota 3
- ALEŠ SUŠA
- PETRA KORETIČ
- ANDREJ ŠKAFAR
- BARBARA REPOVŠ
- DEJAN UČAKAR
- ALENKA ŠPAN
- DUŠAN KLENOVŠEK
- PIA PERŠIČ
Volilna enota 4
- ROMAN STOPAR
Volilna enota 5
- MIROSLAV TIČAR
- SARENKA HUDOROVAC
- Radeče
Volilna enota 1
- TINA KOLAR
Volilna enota 2
- SAŠO OBOLNAR
PRIMORSKO-NOTRANJSKA REGIJA
- Ilirska Bistrica
- DENIS KRESEVIČ
- SABINA KRESEVIČ
- GREGOR ŠAJN
- SUZANA KRESEVIČ
- ROK CEK
- SARA MOŽINA
- MILAN PRIMC
- LOREDANA ŠAJN
- Postojna
- TINA ŽIGON
- BORUT OLENIK
- ANJA SAJOVIC
- BRUNO ČERNIGOJ
- NIKA RUDOLF
- ASMIR HRNJIĆ
- LAURA KAŠCA
SAVINJSKA REGIJA
- Celje
- ODLOČA NAJ SKUPNOST – program za Celje za lokalne volitve 2018
Volilna enota 1
- NUŠA KOMPLET PEPERKO
- LOVRO KVAS
- JAGODA TKALEC
Volilna enota 2
- MATEJA ŽVIŽEJ
- MATIJA KOVAČ
Volilna enota 3
- ANDEJA BANIČ ZEBEC
- SAMO SENIČAR
- ANTONIJA TODIĆ
- Mozirje
- MARKO NEŽIČ
- HELENA ŽAGAR
- Solčava
- ALEXANDRA GREGORC
- Velenje
- MATJAŽ PEČOVIK
- IDA PODPEČAN
- SREČKO ERJAVEC
ZASAVSKA REGIJA
- Litija
- Program za Litijo za lokalne volitve 2018
- KAJA MLAKAR AGREŽ
- MATIJA MOHAR
- TEA FEMEC
- BOJAN KOVAČEVIĆ
- ZALA MIHAILOVIĆ
- Trbovlje
- ALEŠ GULIČ
- NASTA DOBRLET BUČALIČ
- ANTON LISEC
- MAŠA VNUK
- URBAN KREVL
- MARTINA KERŠIČ DOLINŠEK
- DENIS LIHIĆ
- ANA SITER
- TOMAŽ POLUTNIK
- MARIJA FABJAN
- PRIMOŽ SITER